Express siuntimas nuo durų iki durų

Express siuntimas užtikrina greitą ir patikimą siuntinio pristatymą nuo durų iki durų visame pasaulyje. Siuntiniai surenkami visoje Lietuvoje Jums patogiu metu ir pristatomi gavėjui į rankas nustatytu laiku. Express siuntimas trunka 1-2 dienas, į atokesnes vietas siuntinys keliauja 3-4 darbo dienas. Klientas informuojamas apie pristatymo trukmę. Kiekviena siunta turi numerį, kuris padeda sekti jos buvimo vietą.

PAPILDOMOS GALIMYBĖS

Express siuntimas gali būti ir ypač skubus už papildomą kainą pasirinkus pristatymą per 9 val. arba 12 val.

Taip pat teikiamos express importo paslaugos, kurios naudingos pritrūkus žaliavų ar skubiai prireikus atsisiųsti pirkinį iš kitos šalies.

Siuntos draudimas – Galime papildomai apdrausti Jūsų siuntą.

DHL on demand – Patogesnis siuntų administravimas

Siuntinių gavėjai gali naudotis nemokama paslauga ir patys koreguoti siuntinio pristatymo laiką ir kainą.

KAIP TAI VYKSTA? Gavėjas elektroniniu paštu ar žinute gauna pranešimą su aktyvia nuoroda į siuntų administravimo sistemą. Vartotojui patogi sistema ne tik leidžia pamatyti numatomą pristatymo laiką ir adresą, bet ir koreguoti informaciją. Klientai taip pat gali pasirinkti siuntos pristatymą pas kaimynus ar į artimiausią siuntų atsiėmimo tašką, o keliaujantiems patogu įsijungti “atostogų režimą”, t.y. nukreipti kurjerį į artimiausią saugojimo skyrių, kur atsiųsta prekė gali pragulėti iki dviejų savaičių.