Siuntimo būdai

SIUNTIKAS – tai greitos, patikimos ir prieinamos siuntimo paslaugos visame pasaulyje, pritaikytos smulkaus bei vidutinio verslo atstovams.

Įsigilinę į kiekvieno kliento darbo specifiką, mes pasiūlome optimalias siuntimo sąlygas pagal pageidaujamą siuntimo laiką ir kainą. Taip pat patariame, kaip suplanuoti prekių pristatymą, teisingai supakuoti siuntas, išrinkti tinkamiausią siuntimo formą.

„Siuntiko“ komandos nariai dirba internetinių pardavimų srityje full time bei patys aktyviai naudojasi „Siuntiko“ paslaugomis.

Viena platforma – keli siuntimo būdai

Express siuntimas

Express siuntimas užtikrina greičiausią siuntinio pristatymą nuo durų iki durų visame pasaulyje. Siuntiniai surenkami visoje Lietuvoje ir pristatomi gavėjui į rankas nustatytu laiku. Express siuntimas trunka 2-3 darbo dienas, į atokesnes vietas siuntinys keliauja 4-5 darbo dienas. Klientas informuojamas apie pristatymo trukmę. Kiekviena siunta turi numerį, kuris padeda sekti jos buvimo vietą.

Papildomos galimybės

Express siuntimas gali būti ir ypač skubus už papildomą kainą pasirinkus pristatymą per 9 val. arba 12 val.

Taip pat teikiamos express importo paslaugos, kurios naudingos pritrūkus žaliavų ar skubiai prireikus atsisiųsti pirkinį iš kitos šalies.

Patogesnis siuntų administravimas

Siuntinių gavėjai gali naudotis nemokama paslauga ir patys koreguoti siuntinio pristatymo laiką.

Kaip tai veikia?
  • Gavėjas elektroniniu paštu ar žinute gauna pranešimą su aktyvia nuoroda į siuntų administravimo sistemą.
  • Vartotojui patogi sistema ne tik leidžia pamatyti numatomą pristatymo laiką ir adresą, bet ir koreguoti informaciją.
  • Klientai taip pat gali pasirinkti siuntos pristatymą pas kaimynus ar į artimiausią siuntų atsiėmimo tašką, o keliaujantiems patogu įsijungti  „atostogų režimą“, t.y. nukreipti kurjerį į artimiausią saugojimo skyrių, kur atsiųsta prekė gali pragulėti iki dviejų savaičių.
SIUNTIMAS Į FBA

Ar žinote, kad siunčiant vidutinio dydžio (iki 300 – 400 kg) nepaletizuotą siuntą dėžėmis į sandėlius, express siuntimas gali kainuoti pigiau nei economy arba „cargo“?

Siunčiant į Amazon sandėlius JAV siuntos iki 800 USD neapmokestinamos muitais.

Express siuntos pasiekia Amazon sandėlius per 3-5 darbo dienas, o prekės iš nepaletizuoto siuntinio gana greitai tampa prieinamos pirkėjams.

Global mail

Viena populiariausių paslaugų e-komercijai yra tarptautinės pašto paslaugos arba Global Mail. Šis prieinamas siuntimo būdas ypatingai tinka el. komercijai dėl gero kainos ir kokybės santykio.

Privalumai

  • Mažesnė nei express ar economy siuntimo kaina;
  • Siuntinių sekimas (veikia ir į Australiją bei Kanadą);
  • Nėra tūrinio svorio skaičiuoklės;
  • Siuntinius surenka kurjeris (nereikia pristatyti į pašto skyrių).

*tinka siuntoms iki 2 kg (didžioji ir mažoji korespondencinės siuntos).

Economy siuntimas

Economy siuntimas pravartus, kai į užsienį siunčiami didesni siuntiniai ir kai nėra būtina skubiai pristatyti siuntą.

Economy siuntiniai surenkami visoje Lietuvoje ir pristatomi gavėjui į rankas nustatytu laiku per 5-7 darbo dienas.

Apie pristatymo trukmę ir kainą klientas informuojamas: kiekviena siunta turi numerį, kuris padeda sekti jos buvimo vietą.