ETSY integracija

Norite sutaupyti laiko ir išvengti klaidų siuntų dokumentuose? Jums padės „Siuntiko“ savitarna su Etsy integracija!

Sujunkite Etsy parduotuves su savo paskyra siusk.siuntikas.lt ir netrukus visi užsakymai bus matomi prisijungus prie „Siuntiko“ savitarnos.

ETSY integracijos privalumai

Prie vienos Siuntiko paskyros prijunkite visas savo Etsy parduotuves

Etsy integracija atspindi visus Jūsų Etsy pardavimus siusk.siuntikas.lt platformoje.

KAIP TAI VEIKIA?

  • Sujunkite siusk.siuntikas.lt sistemą su savo Etsy parduotuve arba parduotuvėmis.
  • siusk.siuntikas.lt savitarnoje atnaujinkite Etsy parduotuvės pardavimus.
  • siusk.siuntikas.lt savitarnoje iš ETSY pardavimo galite skaičiuoti siuntimo kainą, arba formuoti siuntinio dokumentus
  • Mūsų sistema tik atspindi Jūsų pardavimus, mes jokių būdu nematome, nerenkame ir nesaugome jokių duomenų iš Jūsų Etsy parduotuvių.
Lengvai palyginsite skirtingų siuntimo paslaugų sąlygas ir kainas

Įsiminti ir palyginti siuntimo paslaugų teikėjų pasiūlymus sunku, nes kiekvienos siuntos kaina priklauso nuo daugybės faktorių – dydžio, svorio, gavėjo šalies ar pasirinkto siuntimo būdo.

Siuntiko savitarnoje galite palyginti skirtingų siuntimo įmonių pasiūlymus konkrečiai prekei  – kainas, trukmę, paslaugos sąlygas – ir išsirinkti optimaliausią variantą.

Greitai ir be klaidų užpildysite siuntos dokumentus

Siuntimo dokumentų pildymas užima didelę Jūsų darbo dienos dalį. Kuo daugiau pardavimų, tuo daugiau laiko reikia skirti šiam darbui.  Neretai pardavėjas pervargsta ir padaro aibę apmaudžių klaidų.

Siusk.siuntikas.lt sistema paima gavėjo duomenis tiesiai iš Etsy. Todėl savitarnos Etsy Integracijos skiltyje pradėjus Skaičiuoti siuntimo kainą, bus lengva suformuoti siuntas, nes visi siuntimo duomenys – adresas, siuntimui bei muitinei reikalinga informacija – užsipildys automatiškai.

Jums tereikės pasirinkti patikusį siuntimo būdą ir patikslinti kelis likusius laukelius.

Siuntų sekimas

Siuntinio buvimo vietą svarbu sekti, nors laiko šiam darbui visada pritrūksta. Dėl šios priežasties, dalies mūsų siuntimo paslaugų sekimas jau rodomas tiesiai prie siuntos užsakymo.

Etsy integracijoje siuntinius galite rikiuoti pagal statusą (pristatyta, nepristatyta), rodomi išsiuntimo ar pristatymo vėlavimai.

Siuntinio numerio siuntimas į ETSY

Iš siusk.siuntikas.lt savitarnos galite persiųsti vieno ar kelių siuntinių numerius bei vežėjo pavadinimus tiesiai į Etsy.

Jei siuntėte vieną siuntinį, spauskite Siųsti numerius į Etsy prie konkretaus pardavimo ir duomenys nusisiųs į Etsy automatiškai, o pardavimo statusas pasikeis į Completed.

Jeigu siuntėte daugiau siuntinių, išsifiltruokite Paruošta siųsti siuntas, pažymėkite jas (kairėje, viršutinė pilka juosta) ir tada pasirinkite funkciją Siųsti numerius į Etsy. Patvirtinkite šį veiksmą ir akimirksniu visi siuntų numeriai bus nusiųsti į Etsy taip pat pakeičiant užsakymo statusą į Completed.

Ši funkcija taupo laiką, nes jums nebereikia jungtis prie Etsy paskyros (paskyrų), ieškoti konkretaus užsakymo, perašinėti numerių.

Mes taip pat pastebėjome, kad klientai padaro nemažai klaidų tada, kai reikia perrašyti siuntimo numerį ar teisingą vežėjo pavadinimą. Padarius klaidą, Etsy pardavime siuntinio sekimas neveikia.

Rūšiuokite ir filtruokite užsakymus

Kai turite daug užsakymų, tarp jų lengva pasimesti. Išorės veiksniai, tokie kaip pailgėję siuntimo terminai į tam tikras valstybes, dar labiau apsunkina efektyvų užsakymų administravimą.

Pasinaudokite šiomis naujosios Etsy integracijos funkcijomis, kad palengvintumėte savo darbą:

  •         Filtruokite užsakymus pagal pardavimo, išsiuntimo ir pristatymo datas;
  •         Rūšiuokite užsakymus pagal vietoves, į kurias siųsite prekes;
  •         Matykite, kuri siuntimo paslauga užsakyta – standartinė ar express;
  •         Stebėkite atšauktas prekes – išsiųsti nereikalingas prekes žymiai sunkiau, kai savitarnoje matote informaciją apie gaminio atšaukimą.
Rečiau junkitės prie Etsy paskyros

Siuntiko savitarnos ir Etsy integracija leis rečiau jungtis prie pagrindinės Etsy parduotuvės, o kai kuriems darbuotojams prisijungimo išvis nebereikės. Vietoje to, galėsite suteikti jiems prieigą prie savitarnos.

Etsy integracija perkelia visus užsakymų tvarkymui reikalingus duomenis apie klientą ir jo nupirktą prekę tiesiai į Siuntiko paskyrą.  Taigi gamybai ir logistikai reikalinga informacija pasiekiama per savitarną.

Be to, integracijos skiltyje yra funkcija leidžianti rašyti pastabas prie kiekvieno užsakymo. Ši galimybė padės darbuotojams sekti ir atnaujinti svarbią informaciją.

Tad nedelskite ir išmėginkite Etsy integraciją! Rašykite mums info@siuntikas.lt arba skambinkite telefonu 8 616 77737 (dirbame pirmadieniais-penktadieniais, 8.00-17.00 val.) ir gaukite savitarnos ir Etsy prijungimo instrukciją.

O jei dar neturite Siuntiko paskyros, užsiregistruokite čia.

Siuntiko Etsy sąsaja. Vizualas 2021