Prekių siuntimas į užsienį paskutinę savaitę prieš Kalėdas: ką daryti, kad siuntos pasiektų klientus

Kasmet nuo gruodžio vidurio kalėdinių prekių siuntimas pasiekia piką, todėl auga rizika, jog siuntų pristatymo laikas pailgės.

Tai ypač aktualu šiemet, kai fiksuojamas rekordinis siuntų augimas visame pasaulyje, o dėl karantino suvaržymų, COVID-19 saugumo procedūrų bei keleivinio oro transporto sumažėjimo galimi pristatymo vėlavimai.

Todėl žemiau pateikiame keletą patarimų, ką turite padaryti jau dabar, kad kalėdiniai siuntiniai pasiektų klientus iki švenčių.

 

 

 

1. Rinkitės express, o ne economy siuntimą

Nuo šiandien rekomenduojame pasirinkti express siuntimo paslaugą visoms siunčiamoms kalėdinėms siuntoms.

Palyginkite patys: economy siuntiniai pristatomi klientui per 3-7 dienas, o express – per 1-4dienas (priklausomai nuo vietovės, į kurią siunčiate).

Taigi, paskutinę savaitę iki švenčių express paslauga tampa vieninteliu būdu užtikrinti greitą siuntos pristatymą.

2. Atkreipkite dėmesį į vietovę, kurioje gyvena klientas

Atsižvelkite į siuntos pristatymo adresą: šiuo atveju svarbi ne tik šalis, bet ir konkreti vietovė.

Pasitikrinkite, ar vietovė, į kurią siųsite siuntą nėra atoki. Kai kurie vežėjai leidžia šią informaciją peržiūrėti užsakant siuntimą (atokiai vietovei taikomas didesnis pristatymo mokestis).

3. Pirmiausia išsiųskite siuntas į atokiausius kampelius

Rekomenduojame išskirstyti visas turimas siuntas pagal siuntimo zonas ir pirmiausia siųsti prekes į tolimiausias ir atokiausias vietoves.

  • Per šią savaitę išsiųskite visus siuntinius į Kanadą ir JAV: jei siuntas į šias vietoves paliksite paskutinėms dienoms prieš Kalėdas, stipriai išaugs tikimybė, kad klientai nebegaus kalėdinių dovanų.
  • Šią savaitę pasistenkite išsiųsti visas prekes į Jungtinę Karalystę:  dėl BREXIT nuo gruodžio 22 d. iki sausio 4 d. laikinai stabdomas siuntimas į šią šalį. Šiuo sprendimu siekiama užkirsti kelią siuntų strigimui pasienyje.
  • Neapsigaukite su Europos šalimis: žemyne taip pat yra atokių, nuo susisiekimo centrų nutolusių vietovių, į kurias siuntimas trunka ilgiau nei 1-2 dienas.

Nors gali atrodyti, kad Europos klientus siuntos pasieks greitai, tai nebūtinai yra tiesa. Planuodami išsiuntimo datą, pagal nurodytą pašto kodą iš anksto pasitikrinkite, kokia numatoma siuntimo trukmė.

 

Nei vienam verslui nelinkime prarasti reputacijos dėl vėluojančių dovanų. Tad rekomenduojame pritaikyti šiuos patarimus ir taip sumažinti rizikas, kurias atneša kalėdinių prekių siuntimas paskutinę savaitę prieš šventes.