Apie mus

SIUNTIKAS – tai greitas, patikimas ir prieinamas express siuntimas „nuo durų iki durų“ visame pasaulyje. Esate smulkaus bei vidutinio verslo atstovas ir norite sėkmingai parduoti produkciją užsienio rinkose? Įvertinkite savo elektronines parduotuves vartotojų akimis ir imkitės priemonių optimizuoti prekių pristatymo sąlygas.

Palyginkite savo parduotuvės pristatymo sąlygas su kitų kūrėjų paskyromis didžiausiose pardavimo platformose (Amazon.com, Etsy.com, DaWanda.com). Akivaizdu, kad  konkuruojama ne vien prekėmis, bet ir pristatymo sąlygomis. Parduodamos prekės gali būti patrauklios ir kokybiškos, tačiau jei jos nepasiekia pirkėjo laiku, į gamybą įdėtos pastangos nueis veltui – klientas liks nepatenkintas.

Jūsų pasirinkti metodai gali būti neveiksmingi tose rinkose, į kurias orientuojatės (Jungtinės Amerikos Valstijos, Kanada, Jungtinė Karalystė ir t.t.). Dažnai pasitaikanti klaida: ilgai trunkąs prekių siuntimas į užsienį pašto siuntomis. Tai, kas patrauklu privatiems vartotojams, toli gražu ne visada tinka verslui.

Optimizuotas siuntimo procesas teikia ilgalaikę naudą pardavėjui.  Express siuntimas ilgina šventinės prekybos laikotarpį, gerina elektroninės parduotuvės įvaizdį, didina pasitenkinimą gaminiu ir teigiamų atsiliepimų apie parduotuvę skaičių.

Tačiau jei express siuntimo privalumai tokie aiškūs, kodėl didžioji dalis mūsų vis dar naudojasi kitomis priemonėmis? Priežastis paprasta: smulkiam ir vidutiniam verslui sunku gauti palankias siuntimo sąlygas tarptautinėse siuntų gabenimo įmonėse. Tai lemia nestabilus/per mažas siuntų skaičius, pradedančiųjų verslo statusas – individuali veikla, verslo liudijimas. Jei klientai neatitinka tarptautinių siuntėjų taikomų reikalavimų, negali netgi pretenduoti į express siuntimo galimybę.

„Siuntikas“ atsirado tam, kad išspręstų smulkaus verslo (kūrėjų, amatininkų, dizainerių ir t.t.) problemas. Sukūrėme paslaugas pagal savo poreikius.  Jas išbandę, įsitikinome, koks naudingas verslui yra express siuntimas „nuo durų iki durų“ visame pasaulyje.

Mūsų komandos nariai dirba internetinių pardavimų srityje full time bei patys aktyviai naudojasi „Siuntiko“ paslaugomis. Įsigilinę į kiekvieno kliento darbo specifiką, jie pasiūlo optimalias siuntimo sąlygas pagal pageidaujamą siuntimo laiką ir kainą. „Siuntiko“  komanda taip pat pataria, kaip patraukliai pateikti vizualiąją informaciją apie prekes ir jų pristatymą, teisingai supakuoti siuntas, išrinkti tinkamiausią siuntimo formą.

Kam skirtas Siuntikas?

  • Prekiaujantiems rankų darbo gaminiais.
  • Turintiems nedidelę ar vidutinę elektroninę parduotuvę.
  • Tiek UAB, tiek veikiantiems pagal individualios veiklos pažymą ar verslo liudijimą.
  • Siunčiantiems prekes, kurias pirkėjai nori gauti nedelsiant.
  • Sezoninės (šventinės) prekybos skatinimui.