Siunčiate į Vokietiją? Užsiregistruokite Lucid sistemoje kuo skubiau

Vokietijoje 2022 m. liepos 1 d. įsigalios Pakuočių įstatymo pakeitimas, kuriuo bus išplėsta visų rūšių pakuočių registravimo prievolė prekybininkams ir paslaugų teikėjams – visi prekiaujantys ir siunčiantys savo prekes į Vokietiją, privalo užsiregistruoti  bei pateiktį savo numeri Etsy ir Amazon.
Kaip tai padaryti?

Pirmas žingsnis Lucid registracija

Po registracijos LUCID sistemoje yra pasirašoma sutartis su tarpininku.

Vokietijos įmonių, kurios gali tvarkyti mūsų siuntų atliekas sąrašas čia : https://verpackungslizenz24.de/en/results-year-2022/

Antras žingsnis Išsirinkite Jums tinkamausią įmonę pagal tvarkytinų atliekų rūšį, norimų gauti paslaugų pobūdį bei kainą.

Trečias žingsnis

Kaip suskaičiuoti savo pakuočių svorį? Pirmiausia įvertinkite, koks kiekis Jūsų siuntų keliauja į Vokietiją. Svarbu atkreipti dėmesį į kokio dydžio pakuotes pakuojate siuntas. Atkreipkite dėmesį, kad jei pakuojate siuntas į firmine DHL ar Fedex pakuotes, šių atliekų nereikia priskaičiuoti.

Apytiksliai susiskaičiavę kiek ko galėtų nupirkti ir į kokio dydžio pakuotes pakuosite – užpildome bei sumokame mokestį už siuntų kiekius.

Ketvirtas žingsnis

Grįžtame į savo LUCID paskyrą, atsidarome: producer data/intra-year volume report  ir užpildome būtinus duomenis: apmokestinamą laikotarpį, pasirinktą tarpininką bei kiekį už kurį sumokėjote.

Rezultate suteikiamas tikrasis Lucid numeris

Šitą numerį turite  įvesti Etsy Shop Menager>Finances>Legal and Tax information
Amazon Settings>Tax settings