Etsy konsultacijos, diskusijos ir pagalba – lietuvių kūrėjų grupės Facebook’e

Tiek Etsy pradedantieji, tiek ir senbuviai nuolat susiduria su klausimais, į kuriuos išsigūglinti konkretų atsakymą sunku. Kartais prisireikia nemokamos Etsy konsultacijos smulkiu, tačiau neatidėliotinu klausimu. O dirbant iš namų, būna ir taip, kad norisi tiesiog sužinoti, kaip sekasi kitiems kolegoms.

Jums tikrai nebūtina vieniems patiems skintis kelio į sėkmę. Internete gausu Etsy bendruomenių, tereikia žinoti, kur jas rasti! Šiame įraše apžvelgiamos keturios lietuviškos kūrėjų grupės, kurias pravartu sekti.

Lietuviškos grupės

Etsy Lithuania Team

Oficiali Lietuvos etsiečių komandos bendruomenė jungia daugiau nei tūkstantį Etsy pardavėjų iš Lietuvos. Į ją gali patekti tik tie, kurie turi Etsy parduotuvę. Tad jei dar tik planuojate tokią kurtis ateityje, neįsižeiskite, jei jūsų prašymas prisijungti prie bendruomenės bus atmestas.

Grupės failų skiltyje galima rasti dokumentų apie Instagram, Pinterest, Etsy SEO pradmenis, siuntimo profilių kūrimą.

Bendruomenė sukurta mokymuisi kartu, čia vyksta Etsy konsultacijos, dalinamasi naujienomis apie prekybą Etsy, organizuojami susitikimai.

Grupėje per mėnesį vidutiniškai paskelbiama 30 įrašų apie techninius pakeitimus, siuntimą, mokesčius, darbo praktiką Etsyje ir įvairius kasdienius nutikimus, kuriais norima pasidalinti. Į sudėtingesnį klausimą/pranešimą galima tikėtis gauti 10-40 atsakymų, priklausomai nuo temos aktualumo.

Etsy Lithuania Team grupėje reklama draudžiama.

Grupė nėra griežtai moderuojama.

Etsy Rebels Lithuania

Nepriklausoma Etsy rebels bendruomenė vienija virš pusantro tūkstančio narių. Nėra konkrečių taisyklių, kas gali ar negali būti priimtas į grupę.

Prisijungę prie Etsy rebels, peržvelkite Skelbimų skiltyje esančią atmintinę: ji – savotiškas kelrodis, apibendrinantis pagrindines sėkmingam Etsy parduotuvės gyvavimui reikalingas sąlygas. Taip pat šis įrašas naudingas tiems nariams, kurie nori rasti žmonių, dirbančių su Etsy SEO ar e-parduotuvės administravimu.

Etsy rebels grupėje kas mėnesį paskelbiama apie apie 60 įrašų apie siuntimą, pakavimą, klientų aptarnavimo praktiką, techninius klausimus. Atsakymų skaičius varijuoja nuo temos: į trumpus klausimus, atsakymų nedaug, o užsikūrus diskusijai gali atsirasti ir 10-50 įrašų.

Grupė nėra griežtai moderuojama.

Siuntiko Etsy sąsaja. Vizualas 2021

Mano ETSY sėkmė

Ši sparčiausiai besiplečianti į Etsy orientuota kūrėjų grupė vienija virš trijų tūkstančių narių. Bendruomenę įkūrė ir administruoja Dovilė Mikėlėnienė.

Į grupę gali prisijungti visi norintys, nepriklausomai nuo to ar jie turi Etsy parduotuvę, ar ne.

Mano Etsy sėkmė skirta bendrauti apie pardavimus, prekės ženklo kūrimą ir marketingą; padėti ir patarti vienas kitam. Grupėje taip pat skatinama dalintis savo parduotuvės progresu ir pasiekimais, organizuojamos Etsy konsultacijos („5 minučių parduotuvių auditai“), kai bendruomenės administratorė peržiūri ir pateikia pasiūlymus norintiems audito nariams.

Grupėje talpinama apie 80 įrašų per mėnesį, atsakymų skaičius 5-50.

Mano Etsy sėkmėje naujokams gali būti drąsiau prabilti, klausti pasikartojančių klausimų ar dalintis savo patirtimi, kad ir kokia smulki ji bebūtų. Kaip teigė grupės administratorė Dovilė, ji filtruoja negatyvius bei nepagarbius komentarus apie Etsy ar kitus narius. Mano ETSY sėkmė siekia būti bendruomene, kurioje visi atėję jaustųsi saugūs.

Reklama grupėje neleidžiama.

Etsy, Amazon, Ebay – prekyba užsienyje

Ši e-komercijos paslaugų agentūros SEO kitchen įsteigta grupė yra skirta aptarti klausimus, kurie susiję su prekyba trijose pagrindinėse lietuvių pardavėjų pamėgtose platformose – Etsy, Amazon ir eBay.

Bendruomenę vienija beveik 6500 narių. Visi norintys gali rasti šį puslapį ir pasiprašyti būti prijungtais.

Grupė naudinga tuo, kad diskusijos e-prekybos klausimais neapsiriboja tik Etsy. Nariams prienama informacija ir apie kitas platformas, jų galimybes.

Anot administratorių, „grupė skirta pozityviems pardavėjams, tad grubūs ir įžeidinėjantys komentarai čia netoleruojami, o juos mėgstantys nariai bus šalinami be įspėjimo”.

Etsy, Amazon, Ebay grupėje paskelbiama apie 30 naujų klausimų ar įrašų per mėnesį, o atsakymų kiekis varijuoja nuo 5 iki 30 ir daugiau.

Reklama šioje grupėje galima, tačiau ji yra mokama – norintys pasireklamuoti privalo susisiekti su grupės administratoriais.