Atnaujinta Siuntiko savitarnos ir Etsy sąsaja

Atnaujinta Siuntiko savitarnos ir Etsy sąsaja ne tik leidžia žymiai greičiau pildyti siuntimo dokumentus. Nemokama Etsy integracija padeda administruoti užsakymus, organizuoti darbo procesus ir išvengti apmaudžių klaidų, kurios pasitaiko perrašinėjant informaciją ranka.

Peržiūrėkime, ką siūlo atnaujinta Etsy sąsaja.

1. Prie savitarnos prijunkite daugiau parduotuvių

Sujungę savitarną su visomis savo Etsy parduotuvėmis savo siusk.siuntikas.lt paskyroje galėsite pamatyti visus naujus prekių užsakymus.  

2. Rūšiuokite užsakymus

Kuo užsakymų daugiau, tuo lengviau pasimesti. Pailgėję siuntimo terminai į tam tikras valstybes ar kitos išorinės, nuo jūsų nepriklausančios, kliūtys tik apsunkina efektyvų užsakymų administravimą.

Palengvinti administravimą padės šios naujos Etsy integracijos funkcijos:

  • Užsakymų filtravimas pagal pardavimo, išsiuntimo ir pristatymo datas;
  • Užsakymų rūšiavimas pagal vietoves, į kurias siųsite prekes;
  • Galimybė matyti, kuri paslauga užsakyta – standartinis ar express siuntimas;
  • Galimybė matyti atšauktas ar grąžintinas prekes (išvenkite brangių klaidų, kai išsiunčiamos prekės, kurių klientams nebereikia).
3. Rečiau junkitės prie Etsy paskyros

Jei dirbate ne viena(s), turbūt jau ne kartą galvojote, kaip užtikrinti Etsy parduotuvės saugumą. Kai prie vienos paskyros reikia prisijungti keliems darbuotojams, sunku sužiūrėti, kas ir ką ten daro.

Siuntiko ir Etsy sąsaja  padės išvengti kelių žmonių jungimosi prie Etsy parduotuvių. Nuo šiol visa gamybai ir logistikai reikalinga informacija  bus pasiekiama per Siuntiko savitarną, todėl Etsy paskyros reikės žymiai rečiau.

Savitarnoje taip pat yra funkcija leidžianti darbuotojams rašyti pastabas prie kiekvieno užsakymo. Taigi už gamybą atsakingi žmonės gali perduoti užsakymus administruojančiam darbuotojui reikalingą informaciją, o pastarasis – atsakyti. 

4. Išvenkite perrašinėjimo formuodami siuntas 

Jei pradėsite pildyti siuntimo dokumentus Etsy integracijų skiltyje (užsakymo dešinėje paspaudę Skaičiuoti kainą), kone visa jums reikalinga informacija adresas, siuntimui bei muitinei reikalinga informacija bus automatiškai sukelta į siuntimo užsakymo formą.

Siuntimus sąskaitos bus pateiktos paskyros savininkui (pagal priskirtą kliento kodą).

5.  Vieno mygtuko paspaudimu persiųskite siuntimo numerius į Etsy

Nauja darbą greitinanti funkcija Siųsti numerį automatiškai perkels gautus siuntimo numerius į jūsų Etsy parduotuvę, tad išvengsite apmaudžių klaidų kopijuodami numerius.

Norėdami iš savitarnos perkelti vieno siuntinio arba iš karto visų siuntinių numerius į Etsy, išsifiltruokite Paruošta siųsti siuntas, pažymėkite jas ir spauskite Siųsti numerį į ETSY. Patvirtinkite šį veiksmą ir akimirksniu visi siuntų numeriai bus nusiųsti taip pat pakeičiant užsakymo statusą į Completed.

6. Sekite siuntinius

Siuntinių sekimui dažnai pritrūksta laiko, tad nuo šiol dalį kurjerių siuntų jau galite sekti siuntos užsakymo langelyje.  Siuntinius galite rikiuoti pagal statusą (pristatyta, nepristatyta), taip pat rodomi išsiuntimo ar pristatymo vėlavimai.

Siuntiko Etsy sąsaja. Vizualas 2021

Galite pradėti nors ir dabar: išmėginkite naująją Etsy integraciją arba susiekite su mumis ir sužinokite daugiau!