Dar patogesnis siuntų administravimas: nemokama naujovė, taupanti Jūsų ir klientų laiką

Nebenorite gaišti laiko tarpininkavimui tarp kurjerio ir gavėjo? Pavargote nuo skundų, jog kurjerio laukimas trukdo adresato laisvalaikio planams? Vėl nutiko taip, kad prekę nusipirkęs klientas išvyko atostogauti iš anksto nepranešęs? Dar paprastesnis  express siuntų administravimas padės išvengti šių nedidelių, tačiau nervus eikvojančių nesklandumų – nuo šiol leiskite klientams planuoti savo laiką patiems!

Nauda gavėjui = dviguba nauda siuntėjui

Pristatome Jums paslaugą, padėsiančią express klientams dar patogiau gauti siuntinius, o Jums pamiršti apie ilgai trunkantį informacijos derinimą. Nuo šiol kiekvienas siuntinio gavėjas gali tiesiogiai internetu koreguoti informaciją apie save ir taip pats pasirūpinti, kad gaminys jį pasiektu reikiamu metu reikiamoje vietoje.

Patogesnis siuntų administravimas

Gavėjas elektroniniu paštu ar žinute gauna pranešimą su aktyvia nuoroda į siuntų administravimo sistemą. Vartotojui patogi sistema ne tik leidžia pamatyti numatomą pristatymo laiką ir adresą, bet ir koreguoti informaciją. Klientai taip pat gali pasirinkti siuntos pristatymą pas kaimynus ar į artimiausią siuntų atsiėmimo tašką, o keliaujantiems patogu įsijungti “atostogų režimą”, t.y. nukreipti kurjerį į artimiausią saugojimo skyrių, kur atsiųsta prekė gali pragulėti iki dviejų savaičių.
Na o šauniausia yra tai, kad nei Jums, nei gavėjams ši paslauga NIEKO NEKAINUOJA. Todėl nedelskite, praneškite klientams apie lanksčias express pristatymo galimybes ir taupykite savo laiką svarbesniems dalykams!