Siunčiate į Havajus vestuvinio žiedo dėžutę likus 3 dienoms iki šventės? Praktiniai patarimai, kaip užtikrinti siuntinio pristatymą laiku.

Tikrai taip!!!! Žmonės gyvena Aliaskoje ir net atokiose egzotiškose nykštukinėse salose, ar labiausiai nutolusioje Australijos vietoje – kartais žiūrime į pašto kodą ir sunku patikėti, o jie siunčiasi iš Lietuvos daikus – rankų darbo sužadėtuvių žiedus, vestuvines sukneles, ar medinį arkliuką vaiko gimtadieniui; likus 3 dienoms  iki šventės, ar išsikraustymo iš savo buvusių namų, likus kelioms dienoms iki išvykimo atostogauti, ar esant kažkokioms dar keblesnėms, neįtikėtinoms aplinkybėms. Kaip garantuoti, kad Jūsų siuntinys pasieks gavėją laiku? Keli praktiški mūsų kolektyvo patarimai – nes mes patys esame siuntėjai – UAB SIUNTIKAS klientai…

  • Tinkamai supakuokite siuntą!

Taip, siuntiniai kartais stringa dėl tokių banalių priežaščių, kaip iširusi pakuotė…

  • Įsitikinkite, kokia yra siuntos pristatymo trukmė.

Žmonės gyvena pačiose neįtikinamiausiose pasaulio vietose, esame siuntę ir į Šiaurės polių, į egzotiškas nykštukines salas, ar atokiausias Australijos vietas. Jei matote, kad gavėjas randasi atokioje vietovėje, ar patys gyvenate labai atokioje vietovėje – užklauskite, koks tikslus pristatymo laikas.

  • Įsitikinkite, kad gavėjo telefono numeris ir el. paštas yra teisingi, Jei įmanoma gaukite dar vieną gavėjo tel. numerį.

Išsikrauna gavėjo tel. ir kurjeris išvyksta neįteikęs siuntos būtent tą paskutinę dieną…

  • Sužinokite, nuo kokios siuntinio vertės yra privaloma mokėti muito mokesčius gavėjo šalyje, įspėkite apie tai gavėją, padėkite iš anksto sutvarkyti visas galimas muitinės procedūras.

Ne kartą svarbios siuntos strigo būtent dėl muitinės procedūrų, gal Jūsų siuntinio gavėjas gali iš anksto pateikti siuntos turinio dokumentus bei apmokėti muitus ir kitus mokesčius? Mūsų patirtis tokia – laukdami skubaus ir brangaus siuntinio, pateikėme muitinės tarpininkams visus reikiamus dokumentus ir apmokėjome mokesčius iš anksto, siuntinius gavome jų atvykimo į Lietuvą dieną.

  • Praneškite siuntos gavėjui siuntinio numerį, bei Express siuntų operatoriaus telefono numerį gavėjo šalyje.

Tai paprastas ir efektyvus veiksmas – internete greitai rasite Express siuntų operatoriaus gavėjo šalyje telefono numerį,  praneškite jį savo siuntinio gavėjui kartu su siuntino numeriu, vos tik siuntiniui pasiekus gavėjo šalį, paprašykite paskambinti ir suderinti tikslų ir gavėjui patogų siuntinio pristatymo laiką.

  • Sekite savo siuntinį patys, jei matote siuntinį sustojus, užstrigus ar nepristatomą gavėjui – skambinkite mums darbo metu 8 616 77737

Siuntinys gali būti nepristatomas dėl įvairiausių priežaščių, kartais tai žmogiškasis faktorius – mūsų parneriai – pasaulinio lygio Express siuntimo kompanijos labai retai susiduria su tokiais sunkumais, bet.. Jei matote, kad siuntinys vis gi nepristatinėjamas laiku, kuo skubiau susisiekite su mumis, nelaukite darbo dienos pabaigos, ar savaitgalio, išsiaiškinti problemas mes galėsime tik darbo valandomis.