2017 m. rugsėjo 9 d. „Siuntikas“ lankysis Pasvalyje, festivalyje VILNONĖS DIENOS

2017-09-09 Pasvalyje, festivalio VILNONĖS DIENOS metu, „Siuntiko“ nariai dalinsis express siuntimo, el. komercijos ir parduotuvių administravimo patirtimi.

Per kelerius veiklos metus susipažinome  su daugybe amatų puoselėtojų. Jų darbai kasdien iš Lietuvos keliauja į visą pasaulį. Matome, kad užsieniečiai juos vertina ne mažiau, o dažnai netgi daugiau negu mes, vietiniai. Gaminiai sėkmingai eksportuojami į JAV, Kanadą, Vakarų Europos šalis, Japoniją ar net Australiją. Mūsų produkcija laikoma vienetine, aukštos kokybės investicija. Jaučiame pareigą dalintis sukaupta patirtimi ir skatinti dar neišnaudojusius savo potencialo verslus plėsti veiklą už šalies ribų.

Nemokamos konsultacijos per festivalį VILNONĖS DIENOS

2017 m. rugsėjo 9 dieną, šeštadienį, Pasvalio Raubonių vandens malūne įsikūrusioje Vilnų karšykloje jau trečius metus iš eilės vyks festivalis VILNONĖS DIENOS. Festivalyje dalyvaus verpėjai, velėjai, mezgėjai. Tarp jų – nemažai aukštos kokybės produkcija galinčių pasigirti amatininkų. Beje, dauguma jų dar nedrįsta išeiti iš vis siaurėjančios vietinės rinkos. Pradėti naudotis moderniomis technologijomis – elektroninės prekybos, nuotraukų apdorojimo, greitojo siuntimo platformomis – jiems tolygu avantiūrai, nors, norint plėsti savo veiklą, privalu žengti šį lemtingą žingsnį.

Jaučiame pareigą dalintis sukaupta patirtimi ir skatinti dar neišnaudojusius savo potencialo verslus plėsti veiklą už šalies ribų, todėl šį savaitgalį 2017 m. rugsėjo 9 dieną, pristatysime naujausias galimybes amatininkams – greitas ir prieinamas siuntimo paslaugas, patikimas elektroninių parduotuvių platformas, parduotuvių administravimą palengvinančius įrankius, gaminių fotografijos galimybes.

Festivalio rungtyse geriausiai pasirodžiusiems dalyviams dovanosime vertingus prizus – nemokamus express siuntimus, „Siuntiko“ konsultacijas jiems svarbiais klausimais apie ETSY platforą, bei nemokomas fotosesijas. Visiems kitiems – paaiškinimus ir konsultacijas renginio vietoje.

Mes suprantame, kad žodžiai „elektroninė komercija“ iš pradžių skamba svetimai. Ypač, kai nežinia, nuo ko pradėti ją taikyti.  Tačiau taip pat suprantame, kad šią baimę lengviausia sugriauti tada, kai šalia stovi tą patį kelią praėję žmonės, pasirengę pakviesti, padrąsinti ir padėti prisijungus prie užsienyje Lietuvą reprezentuojančios bendruomenės.