Verslo identitetas

Internetas suteikė neribotas galimybes verslui tapti matomam už prieinamą kainą. Natūralu, kad gavus priemones papasakoti pasauliui apie save, didelė dalis mūsų sutrinka nežinodami, kaip tai padaryti. Vieni  pernelyg apriboja informaciją, skelbdami TIK savo siūlomus produktus ar paslaugas. Kiti, bandydami pritraukti kiekvieną klientą, išsiblaško,  pernelyg išsiplečia, pradeda prieštarauti patys sau ir taip netenka potencialių pirkėjų.

Gebėjimai numatyti optimalų skelbiamos informacijos kiekį, subalansuoti formalų ir asmenišką bendravimą  bei išvengti komunikacijos klaidų atsiranda padarius „namų darbus“. T.y. kruopščiai išgryninus pardavimą skatinančius aspektus, išvysčius verslo istoriją ir susidarius viešinimo planą. Deja, jei pastebėti  aplinkinių verslų pranašumus ir trūkumus gana lengva, tai surasti juos savo versle žymiai sudėtingiau.  

Verslo identitetas

Mes teikiame identiteto kūrimo konsultacijas pagal profesionalų parengtą marketingo komunikacijos metodiką. Ji padeda gana paprastai išgryninti prekės ženklo išskirtinumus. Susitikimų metu konsultuojame verslo atstovus identiteto kūrimo tema, kartu rengiame komunikacijos planą, sekame jo įgyvendinimą, analizuojame pasitaikančias klaidas ir parodome, kaip jas ištaisyti.