Sekite, kur ir kaip keliauja jūsų siuntinys

Elektroninių parduotuvių siuntų administravimo sistemos dažnai neatitinka realios situacijos. Kartais viena pavėlavusi siunta gali nulemti visą įmonės likimą. Todėl, nepriklausomai nuo to, ar siunčiate kelis ar keliasdešimt siuntinių, mums taip pat svarbu, kad visi jie atvyktų laiku.

Bendradarbiaudami su didžiausiomis kurjerių kompanijomis, sukūrėme paslaugą, padedančią jūsų prekėms greičiau, pigiau ir patikimiau pasiekti adresatus. Mes prašome Jūsų imtis prekių pristatymą užtikrinančių priemonių ir iš savo pusės. Nepamirškite reguliariai stebėti savo siuntinių: ne tik patys sužinoti preliminarų jų atvykimo laiką, bet ir informuoti gavėjus, kad jie taip pat sektų siuntų kelią ir praneštų, jei pristatymas stringa.

Siuntų sekimas sistemoje

 

Kaip vyksta siuntų sekimas

Visi UAB „Siuntikas“ kurjeriai turi savo sekimo sistemas. Gavę siuntos dokumentus, jie juose gali matyti siuntos kodą. Suvedę kodą į savo kurjerio siuntimo sistemą (prieinamos internetu) arba susisiekę su mumis ir gavę aktyvią nuorodą, jie mato tikslią siuntos buvimo vietą.

Siuntų sekimas yra detalus ir reguliariai atnaujinamas, duomenimis klientai gali dalintis su susijusiais asmenimis – pavyzdžiui, prekių užsakovais.

Bonus: Apie galimybę keisti gavėjo duomenis

Kiekvienas siuntinio gavėjas gali tiesiogiai internetu koreguoti informaciją apie save ir taip pats pasirūpinti, kad gaminys jį pasiektu reikiamu metu reikiamoje vietoje – ši kurjerio paslauga vadinasi „on demand”. Paslauga yra nemokama, kai ja naudojamasi per elektroninę platformą, o ne paskambinus kurjerių įmonei telefonu.

Kaip tai vyksta? Gavėjas elektroniniu paštu ar žinute gauna pranešimą su aktyvia nuoroda į siuntų administravimo sistemą. Vartotojui patogi sistema ne tik leidžia pamatyti numatomą pristatymo laiką ir adresą, bet ir koreguoti informaciją. Klientai pasirinkti siuntos pristatymą pas kaimynus ar į artimiausią siuntų atsiėmimo tašką, o keliaujantiems patogu įsijungti “atostogų režimą”, t.y. nukreipti kurjerį į artimiausią siuntų saugojimo skyrių, kur atsiųsta prekė gali pragulėti iki dviejų savaičių.